Tālrunis reģistrācijai / informācijai: 80200212

Reģistrējies ar SMS:
Sūti SMS ar tekstu ZERO
uz kodu 144
(maksa par pakalpojumu 0,07 EUR)
Lietotājvārds
Parole
Aizmirsi paroli?

ZEROZVANS – bezmaksas zvani uz ārzemēm no mobilā tālruņa!

Pakalpojums ZEROZVANS, tā ir iespēja zvanīt uz vairāk nekā 50 valstīm bez maksas!

Pakalpojums pieejams ikvienam mobilā un fiksētā operatora klientam. Lai lietotu pakalpojumu ZEROZVANS, nav nepieciešams slēgt līgumu, tam nav ne abonēšanas, ne pieslēguma maksas. Tu maksā tikai par zvanu uz TRIATEL mobilo tīklu saskaņā ar Tava operatora noteiktajiem tarifiem. Ja Tava operatora pieslēgtais tarifu plāns paredz bezmaksas minūšu skaitu, tad šīs minūtes Tu vari izmantot, lai bez maksas zvanītu uz ārzemēm!


Cienījamais Zerozvans lietotāj!

Gribam vērst Tavu uzmanību, ka, sakarā ar izmaiņām Latvijas telekomunikāciju tirgū, no 1.jūlija mainās Zerozvans starptautisko zvanu tarifi, bet tik un tā arī turpmāk mēs saglabāsim Tev iespēju zvanīt uz populārākajām valstīm bez maksas vai arī par ļoti izdevīgiem tarifiem:

Krievija Maskava fiksētais tīkls, ASV, Kanāda un Ķīna mobilais un fiksētais tīkls, Eiropas valstu fiksētie tīkli (Vācija, Francija, Itālija, Beļģija, Lielbritānija, Spānija un citas), Indija fiksētais tīkls, Dienvidkoreja fiksētais tīkls, Brazīlija fiksētais tīkls, Kazahstāna fiksētais tīkls, Izraēla fiksētais tīkls Bezmaksas
Citas valstis No 1,5 cent./min.

Precīzu zvana tarifu no 1. jūlija uz noteiktu valsti varēsi noskaidrot sadaļā Uzzini tarifu.