Tālrunis informācijai: 80200212

Lietotājvārds
Parole
Aizmirsi paroli?

PAKALPOJUMA APRAKSTS

ZEROZVANS – bezmaksas zvani uz ārzemēm no mobilā tālruņa

Pakalpojums ZEROZVANS, tā ir iespēja zvanīt uz vairāk nekā 50 valstīm bez papildus maksas*!

Pakalpojums pieejams ikvienam mobilā un fiksētā operatora klientam. Lai lietotu pakalpojumu ZEROZVANS, nav nepieciešams slēgt līgumu, tam nav ne abonēšanas, ne pieslēguma maksas. Tu maksā tikai par zvanu uz TRIATEL mobilo tīklu saskaņā ar Tava operatora noteiktajiem tarifiem. Ja Tava operatora pieslēgtais tarifu plāns paredz bezmaksas minūšu skaitu, tad šīs minūtes Tu vari izmantot, lai bez maksas zvanītu uz ārzemēm!


PAKALPOJUMA ZEROZVANS LIETOŠANA

1. Tev ir jākļūst par ZEROZVANS reģistrētu lietotāju, jeb jāpiereģistrējas.

Lai to izdarītu vienkārši – zvani uz numuru 80200212 un seko balss norādēm, vai arī sūti sms ar tekstu ZERO uz numuru 144 (maksa par sms 0,07 EUR).

Pie reģistrācijas tev tiks piešķirts lietotāj vārds, parole un ZEROZVANA numurs.

2. Piešķirt numuru Tu vari trīs dažādos veidos, izvēlies priekš sevis ērtāko:

• Portālā ZEROZVANS. Dodies uz portālu www.zerozvans.lv. Lai ielogotos izmanto pie reģistrācijas iegūto lietotājvārdu un paroli. Pēc ielogošanās www.zerozvans.lv, dodies uz sadaļu Pakalpojuma uzstādījumi un seko norādēm.

• Ar SMS. Uz ZEROZVANA numuru (ZEROZVANA numurs pēc reģistrācijas Tev tika nosūtīts kopā ar lietotājvārdu un paroli) nosūti SMS ar ārzemju drauga tālruņa numuru pēc šāda parauga:
00 → valsts kods → pilsētas kods → tālruņa numurs
(Piemēram, zvaniem uz Lielbritāniju: 00 → 44 → 208 → 5469069)

• No sava telefona. Zvani uz numuru 80200212 un izvēlnē izvēlieties opciju – veikt pāradresāciju (taustiņš 1), un seko balss norādēm.

ZVANI SAVAM ĀRZEMJU DRAUGAM UZ PIEŠĶIRTO LATVIJAS NUMURU VAI TĀ SAUCAMO ZEROZVANA NUMURU, UN RUNĀ CIK VIEN SIRDS VĒLĀS!


OPERATORA PALĪDZĪBA

Ja reģistrācijas procesā vai lietojot pakalpojumu rodas kādi jautājumi, droši zvani uz 80200212 un izvēlnē izvēlieties savienojumu ar operatoru – mēs Tev labprāt palīdzēsim!

* Bez papildus maksas – Tu maksā tikai par zvanu uz TRIATEL mobilo sakaru tīklu, saskaņā ar Tava operatora noteiktajiem tarifiem. Ja Tavs tarifu plāns paredz noteiktu bezmaksas minūšu skaitu mēnesī, tad, pateicoties pakalpojumam ZEROZVANS, Tu vari tās izmantot arī bezmaksas starptautiskajām sarunām. Zvani uz dažiem ārzemju operatoru numuriem ir par papildus maksu. Uzzināt, vai Tev nepieciešamais virziens ir bezmaksas vai par papildus maksu, Tu vari sadaļā UZZINI TARIFU.